Vladko finále video

Služby

Benefity

Šité na mieru

Referencie

Vladko finále video

VIDEO VyVolení 4: Vítěz je Vladko Dobrovodský - Žena.cz

Reality show VyVolení vyhrál Vlado Dobrovodský, který ve finále porazil velkým rozdílem Pavlínu Zochovou. Vítěz získal finanční odměnu pět milionů korun.. Vítězem VyVolených se stal Vladko Dobrovodský. Mohlo BY VÁS Zajímat
zena.centrum.cz/volny-cas/clanek.phtml?id=796658

VIDEO: Vladko si po osmi letech znovu odnesl miliony...

. ale ještě tu našel přátele. S jednou z nich se nakonec probojoval do finále. "Je to úplně jiné, protože bych nevěřil, že by tu mohl vzniknout takový vztah mezi lidmi, který v jedničce nevznikl," řekl Vladko na začátku finálového večera.
video.idnes.cz/?c=A131129_214634_lidicky_nhidvideo=V131129...

Video: Finále VyVolení 2013 | Prima Style

Finále 4. řady VyVolených je za námi a my už známe vítěze. Stal se jím Vladko a dosáhl tak na výhru 5 milionů korun s poměrně jednoznačnou převahou.
style.iprima.cz/celebrity/video-finale-vyvoleni-2013

Vladko Dobrovodský: Z prince chuďasem

Kompletní zpravodajství ze světa celebrit. VIDEO: Vladko si po osmi letech znovu odnesl miliony z VyVolených. Finále čtvrté řady VyVolených je tady.
mojecelebrity.cz/clanek/vladko-dobrovodsky-z-prince-chudasem-31406

Eva z VyVolených tvrdí: Vladko dostal od Primy dva milióny...

Nedávno z VyVolených vypadnuvší Eva Feuereislová jede! Po zprávách o tom, že Vladko není gay nebo že by ji výhra stála život, přidala další pikantnost. „Slyšela jsem z dobrých kruhů, že Vladko dostal za účast ve VyVolených dva.
super.cz/223941-eva-z-vyvolenych-tvrdi-vladko-dostal-od-primy-dva-miliony

ON-LINE finále VyVolených...hysterický Vladko - Šíp

A je to tady! Vladko Dobrovodský (35) ve finále čtvrté řady reality show VyVolení porazil Pavlínu a stal se vítězem, který si ze soutěže odnese 5 milionů korun. Navázal tak na své vítězství z první řady, která se konala před osmi lety.
sip.denik.cz/celebrity...line-finale-vyvolenych-pohadkovych...hystericky-vladko...

14. Duel: Ve Finále se utká s Pavlínou Vladko | VyVolení 4

Dnes proběhlo takzavané Malé finále - poslední Duel, ve kterém se rozhodovalo o osudu Romany a Vladka. O složení tohoto Duelu bylo rozhodnuto v úterý kdy proběhlo Zúčtování a Výzva v jednom přímém přenosu.
vyvoleniweb.cz/2013/11/14-duel-ve-finale-se-utka-s-pavlinou-vladko/

Vladko Dobrovodský ve VyVolení 2013: Je to fér nebo ne?

. je fér, že Vladko bude bojovat opět o hlavní výhru. První letošní VyVolený Thomas Castello si myslí, že je Vladko pouze nastrčený. ,,Tvá čest by ti nedovolila vzít si podruhé peníze ve finále“ řekl Thomas Vladkovi dnes odpoledne.
vyvoleni-2013.cz/vladko-dobrovodsky-ve-vyvoleni-2013-je-to-fer-nebo-nefer/

V Malém finále VyVolených vyhrál Vladko | Panáček v reality

Dnes večer se zase nekonal žádný šok. V Malém finále VyVolených vyhrál Vladko, který porazil Romanu a poslal ji tak o den dříve domů, než skončí celá tato kontejnerová reality show. Obsazení zítřejšího finále je tedy jasné: Vladko a.
reality-show.panacek.com/32005-v-malem-finale-vyvolenych-vyhral-vladko

5 věcí...národa Vladko skutečně...

Vladko Dobrovodský (35), brzy už dvojnásobný vítěz VyVolených a miláček národa, který jej za čtyři měsíce nechá podruhé ve finále s Ládíkem (21) vyhrát celou show, má také slabiny.
extra.cz/5-veci-kterymi-je-vyvoleny-milacek-naroda-vladko-skutecne-nechutny