Nehoda vlaku v děhylově

Služby

Benefity

Šité na mieru

Referencie

Nehoda vlaku v děhylově

Nehoda u Kravař se třemi zraněnými - Drážní inspekce

Dne 16. 9. v 16.00 se u zastávky Kravaře-Kouty střetl osobní vlak (Opava východ - Hlučín) s osobním automobilem. Nehoda se udála na železničním přejezdu zabezpečeném světelnou výstražnou signalizací (bez závor), která byla v době.
dicr.cz/nehoda-u-kravar-se-tremi-zranenymi-1

Příčina tragédie v Děhylově je stále neznámá - Opavský...

Děhylov – Došlo k závadě na světelné signalizaci? Přehlédl snad osmačtyřicetiletý řidič Škody Fabia výstražná znamení a blížící se vlak nebo mohlo jít dokonce o sebevraždu? Úterní tragická nehoda na železničním přejezdu v Děhylově.
opavsky.denik.cz/nehody/ridic-osobniho-auta-neprezil-srazku-s...

Příčina tragédie v Děhylově je stále neznámá - Opavský...

Děhylov – Došlo k závadě na světelné signalizaci? Přehlédl snad osmačtyřicetiletý řidič Škody Fabia výstražná znamení a blížící se vlak nebo mohlo jít dokonce o sebevraždu? Úterní tragická nehoda na železničním přejezdu v Děhylově.
m.denik.cz/opavsky_denik/c/ridic-osobniho-auta-neprezil-srazku-s-vlakem...

Opava, nehoda - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Trať byla kvůli odstraňování následků nehody uzavřena Háj ve Slezsku - Osobní vlak jedoucí po trati mezi Opavou a Ostravou se v pondělí ráno v Háji ve Slezsku na
aktualne.centrum.cz/tema/opava_2437/nehoda_10/

Osmačtyřicetiletý řidič nepřežil...v Děhylově - Deník...

Děhylov – Tragicky dopadla nehoda, k níž došlo v úterý kolem druhé odpolední za zatím blíže neupřesněných okolností v Děhylově. Došlo zde ke střetu vlaku…. Napadl seniora po dopravní nehodě, soud mu potvrdil trest 11 let
denik.cz/moravskoslezsky-kraj/ridic-osobniho-auta-neprezil-srazku-s-vlakem...

Nehoda Háj ve Slezsku 1987.wmv - YouTube

5:40 Nehoda nákl. vlaku na Kladně a Barča 749 264-8 v čele nehodového vlaku / Train accident in Kladnoz kanálu Mi.Ko Endy964 427 zhlédnutí
youtube.com/watch?v=08D7UfsQsok

V Ostravě-Třebovicích se střetl rychlík s autem, řidička vozidla...

Rychlík R 1121, jedoucí v úseku Děhylov - Ostrava-Třebovice, se s vozidlem střetl kolem osmé hodiny ráno. "Při nehodě zemřela řidička osobního automobilu," dodal mluvčí.
zachranny-kruh.cz/dopravni-nehody/v-ostrave-trebovicich-se-stretl-rychlik...

Hasiči Hlučín

Jednotka sboru dobrovolných hasičů Hlučín. Požár pole v Děhylově Výcvik se zvedacími vaky Požár. Dopravní nehoda dvou nákladních automobilů s vyproštěním jednoho řidiče .
hasicihlucin.cz/galerie/pozar-pole-v-dehylove/212

Srážka vlaku a Fabie v Děhylově skončila tragicky - Regiony...

Čtyři jednotky hasičů vyjely v úterý odpoledne do Děhylova, kde se srazil osobní vlak s osobním automobilem Škoda Fabia. Řidič, který jel v autě sám, nehodu nepřežil. Cestující z vlaku vyvázli bez zranění.
regiony24.cz/13-188945-srazka-vlaku-a-fabie-v-dehylove-skoncila-tragicky

Tragická srážka vlaku a automobilu v Děhylově - Ostrava

V úterý 10. prosince odpoledne v Děhylově se srazil osobní vlak s osobním automobilem Škoda Fabia. Řidič, který jel v autě sám, nehodu nepřežil. Cestující z vlaku vyvázli bez zranění.. Místo nehody si převzali drážní hasiči.
ostrava-mesto.eu/tragicka-srazka-vlaku-a-automobilu-v-dehylove/