Galerie ozdobených vánočních stromků

Služby

Benefity

Šité na mieru

Referencie

Galerie ozdobených vánočních stromků

Dražba vánočních stromků přinesla rekordní částku...

Již po čtvrté se uskutečnila v Písecké bráně charitativní dražba vánočních stromků ozdobených známými osobnostmi. Dražba přinesla rekordních více než půl milionu korun.. Těm, kteří stromky ozdobili a zvláště těm, kteří je vydražili.
praha.eu/jnp...drazba_vanocnich_stromku_prinesla.html

Litvínov...V galerii zaujmou betlémy a vánoční stromky

. do 19. prosince nabízí městská Galerie Radniční sklípek v Litvínově vánoční atmosféru. Betlémy a další řezbářské práce zde vystavuje Hans Lichtenberger z Olbernhau a půdu galerie tradičně prování 21 vánočně ozdobených stromků.
mulitvinov.cz/v-galerii-zaujmou-betlemy-a-vanocni-stromky/d-439873/p1

Vánoční stromek 2012 | SDH Zduchovice

Další obrázky najdete v GALERII 2008, . Vánoční stromky měly ochranitelskou funkci. Ozdobené větve rozdávali i koledníci. Podle tradice a taky podle první zmínky se stromek také zavěšoval nad štědrovečerní stůl, ovšem špičkou dolů.
sdhzduchovice.blog.cz/1211/vanocni-stromek-2012

Vánoční inspirace, Homer Live

Sváteční atmosféru můžete nasát na výstavě „Vánoční půda“ v městské Galerii Radniční sklípek v Litvínově, kde jsou až do 19. prosince k vidění netradičně ozdobené vánoční stromky.
homerlive.cz/kultura/vanocni_inspirace.html

VIDEO: I stromek ozdobený plastovými lžičkami může...

Již devátý ročník výstavy Vánoce na půdě, která právě probíhá na půdě Galerie Radniční sklípek v Litvínově si inspiraci návštěvníků, jak netradičně lze ozdobit vánoční stromek, dává přímo za cíl.
hobby.idnes.cz/video-i-stromek-ozdobeny-plastovymi-lzickami...

Vánoční stromek: Umělý nebo živý? | Kafe.cz

Právě takové je skóre v otázce vánočního stromku. Jedna skupina preferuje živé, druhá umělé. A partneři jsou kvůli tomu často rozhádaní na ostří nože! Přinášíme vám zajímavé informace o historii zdobení stromečků.
kafe.cz/rodina-a-domov/vanocni-stromek-umely-nebo-zivy-29348.aspx

Vánoční stromek – Wikipedie

Vánoční stromky měly ochranitelskou funkci. Ozdobené větve rozdávali i koledníci. Podle tradice a taky podle první zmínky se stromek také zavěšoval nad štědrovečerní stůl, ovšem špičkou dolů.
cs.wikipedia.org/wiki/Vánoční_stromek

Dekorativní vánoční stromky

Symbolem Vánoc je pro většinu z nás především stromek. Ozdobený dekorativní stromek je symbolem nadcházejícího času pohody a klidu. Nicméně i vánoční stromky podléhají specifickým trendům, které dávají vzniknout mnohdy.
vanocni-shop.eu/vanocni-dekorace/eshop/2-1-Dekorativni-stromky

Vánoční stromek: živý, nebo umělý? - iDNES.cz

Ročně se v Česku prodá přes milion vánočních stromků. S výběrem a koupí byste rozhodně neměli otálet. Jak radí většina pěstitelů a prodejců, stromky je třeba kupovat včas.. Vánoční stromek | foto: Profimedia.cz
bydleni.idnes.cz/vanocni-stromek-zivy-nebo-umely-da5-/stavba.aspx?c...

Galerie ozdobených vánočních stromků - ukažte světu ten svůj

Galerie ozdobených vánočních stromků 2008 Tak jako minulý rok,i letos budete mít možnost kochat se galerií ozdobených stromků.Kolik stromků nakonec v galerii bude, záleží i na vás.Máte-li již nazdobený stromek,nebo zdobit.
linkuj.cz/?id=showviewnr=4typ=0par=35944